Komentarze 4
 • Szolga
  02.02.2018 11:35
  Jak to mi powiedział kiedyś pewien przewodnik bieszczadzki: gdyby niedźwiedź naprawdę zaatakował to ofiara by nie przeżyła.
 • mee...
  02.02.2018 13:01
  Niedzwiedz musial wyczuc slabosc...gosc musial sie bac. Tu gdzie obecnie mieszkam - niedzwiedzi jak wiewiorek ale niedzwiec musi czuc respekt do czlowieka czy to gdy obok ciebie przychodzi czy to gdy gna sie niedzwiedzia od smietnika jesienia...a przechodzil w ogrodku w odleglosci 5 me grow - 's army i wielki jak grizzli, bo brunatne na widok czlowieka, ktory sie nie boil oddalaja sie spokojnie, ale gdy dobiora sie do smietnika, to nie popuszcza - porywaja worek i uciekaja w las...wowczas do takiego podejsc...to bylo by ryzyko, bo ten porwany worek to jego wlasnosc.
 • mee...
  02.02.2018 13:25
  Phil, wlasnie orzekl w Punxsutawnie PA...6 tygodni jeszcze zimy.
 • gość powszedni
  02.02.2018 13:46
  No cóż ! Odniósł szlachetne rany. Zieloni mają zapewne do niego pretensję że uciekł, a nie pozwolił się skonsumować istocie wyższego rzędu.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.