Komentarze 2
 • RR
  30.10.2018 12:27
  w logo google sa 3 szóstki. używajcie duckduckgo - nie zbieraja prywatnych danych w przeciwienstwie do doktora g. Po drugie lewackie wplywy i promowanie wszelkiego rodzaju antychrzescijanskich wartosci jest skrycie popychane w kierunku kazdego z nas. Problem w tym ze ludzie za bardzo cenia sobie wygode i łatwość korzystania i ani myslą o zmianach. Ja nie uczestniczę i nie będę w promowaniu tej szatańskiej marki
 • antychryst nadchodzi
  01.11.2018 23:49
  Niestety, Google jest w tej chwili głównym wehikułem promocji LGBT, feminizmu i wszelkiego rodzaju anty-chrześcijańskiej i lewicowej ideologii.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg