Komentarze 3
 • Gość Marek
  03.10.2018 17:14
  A skąd wzięło się białko? "Pojawiło się"! Poza tym "mechanizmy ewolucji" to za mało, by z bakterii nawet po długim czasie powstały ssaki. A gdyby nawet tak mogło być, to kto uruchomił te mechanizmy?
 • Heja
  03.10.2018 17:53
  A co to takiego "ewolucja kierowana"? Przecież neodarwinizm głosi, że ewolucja jest czysto przypadkowa. Jak więc ma się jedno do drugiego?
 • Kacper
  05.10.2018 10:20
  Zdziwiła mnie obecność tego artykułu na portalu wiara. Ja o tyle o ile go rozumiem, ale studiuję w tym kierunku. Uważam, że ani teoria ewolucji ani teoria wielkiego wybuchu nie zabierają nic potędze, wszechmocy i mocy sprawczej Pana Boga. Przecież Pan Bóg nie musi tworzyć ograniczony w czasie. Sam nie dam sobie ręki uciąć za powyższe teorie, ale nawet jeśli są prawdziwe oto co zawsze zostaje wierze: Dlaczego raczej cokolwiek istnieje? Dlaczego Wszechświat jest tak piękny? I te teorie nawet nie "liżą" tych pytań. Można widzieć w nich zaprzeczenie istnienia Pana Boga, nihilizm. A można w nich też widzieć ogromną tajemnicę i dowód na istnienie Pana Boga, który stwarza życie, człowieka, Niebo i Ziemię w sposób absolutnie dla nas niepojęty. Ojej, nie wien czy sensowny komentarz napisałem :D z Bogiem!
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg