Komentarze 2
 • CSOG
  10.03.2020 14:00
  Przypadek?
 • CSOG
  10.03.2020 14:15
  Przypadek?
  Zaczynamy obserwować informowanie opinii publicznej o każdym kolejnym "przypadku" :)
  Jakże łudząco przypomina to "włoski scenariusz " opanowywania paniki. Społeczeństwo mimo tak wielu niedomówień w tej kwestii będzie miało poczucie iż jest doskonale doinformowane :)
  Dla kontrastu, chcąc ukazać skalę problemu we Włoszech znacznie większą niż w Polsce, podawana jest informacja o "pół tysiącu" przypadków jakby nie prościej było napisać pięćset :)
  Takie to subtelne i wyrafinowane "przypadki" oswajania publicznej paniki, zaniepokojenia. :)Byłoby to i śmieszne, gdyby nie o poważne sprawy chodziło. :(
  Przypadek?
  Jeśli nadal państwo tak uważacie proszę posłuchać Pana Tomasza Rożek rzetelnych informacji o wirusie z którym się borykamy. Proszę rządowe doniesienia skonfrontować z rzetelną informacją o tym, że dzieci mogą przechodzić chorobę wywołaną wirusem bardzo łagodnie albo bezobjawowo przez co nie są badane pod kątem wirusa o którym mowa. Mamy zdaje się do czynienia z sytuacją, że jeśli nie wiemy o realnej liczbie "przypadków" to sobie założymy że mamy tylko tyle ile wykryliśmy. Czyli zasadniczo tyle ile chcemy mieć :):) :)
Komentowanie dostępne jest tylko dla .
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg