Komentarze 2
 • gut
  16.11.2011 13:45

  Światełko w tunelu W czasach starożytnych, biblijnych władcy specjalinie budowali tunele odzieljące piękne mocarstwa od wiosek itp. aby wchodzący przez nie ludzie myśleli, od strony wiosek myśleli, że wchodzą do wspaniałej krainy, raju, innego wymiaru jakim były piękne mocarstwa. 

 • gut
  16.11.2011 14:48

  Proszę, życzliwię o wstawienie tego postu a usunięcie poprzedniego dzięki

  Światełko w tunelu W czasach starożytnych, biblijnych władcy specjalinie budowali tunele odzielające piękne mocarstwa od wiosek itp. aby wchodzący przez nie ludzie  od strony wiosek myśleli, że wchodzą do wspaniałej krainy, raju, innego wymiaru jakim były piękne mocarstwa.

Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.