Przygotowujemy w najbliższych dniach transport Polaków z Wuhan do kraju - poinformował w czwartek minister zdrowia Łukasz Szumowski. Mamy przygotowane oddziały zakaźne na przyjęcie tych Polaków - zapewnił.
Minister Szumowski poinformował, że na czwartkowym spotkaniu w KPRM omawiano możliwość transportu Polaków z Wuhan do kraju.
"Współpracujemy w tym zakresie z UE, z Francją. Przygotowujemy ten transport w najbliższych dniach" - powiedział.
Poinformował, że osoby te wracają do kraju niezależnie od tego, czy są chore, czy nie. "To się okaże dopiero po badaniach" - zaznaczył szef MZ.
"Mamy przygotowane oddziały zakaźne na przyjęcie tych Polaków. Mamy przygotowaną logistykę transportu. Jesteśmy gotowi" - zapewnił Szumowski.
Okazuje się, że rozejście się w ewolucji płazów i gadów miało miejsce wcześniej niż sądzono.
Obszary zielone poprawiają koncentrację i szybkość przetwarzania informacji przez mózg.
ad jeziorem w Castel Gandolfo koło Wiecznego Miasta zwierzę ugryzło młodego mężczyznę.
Dowodzą tego naukowcy na łamach pisma "Journal of Marketing".