Jak firmy farmaceutyczne wmawiają nam choroby

W poprzednim video wspomniałem o chorobach, które są wymyślane tylko po to, by przekonać nas do kupowania lekarstw i suplementów. W dzisiejszym odcinku rozwijam ten temat.

Nauka. To Lubię Jak firmy farmaceutyczne wmawiają nam choroby - Nauka. To lubię

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| NAUKA, VIDEO

 • Bezimienny
  17.08.2018 16:19
  Bezimienny
  Co do halitozy... Nieświeży oddech zdaje się może mieć więcej przyczyn, niż tylko sprawa mycia zębów. Ale zgadzam się: samo w sobie nie jest to chorobą, tylko objawem innych problemów. Co do zakwaszenia organizmu.... Bada się to przez ph moczu. Same objawy na pewno nie są wystarczające do postawienia takiej diagnozy. No i nie leczy się tego tabletkami, ale zmianą diety.

  Jedno zastanawia mnie jednak w tym filmie najbardziej. Pan Rożek jest gorącym zwolennikiem szczepień, głuchym na zarzuty, że z ich ilością przesadzamy i że chodzi tylko o zyski firm farmaceutycznych. Taraz sam podaje przykłady takiego wmawiania ludziom chorób przez przemysł farmaceutyczny. Skąd pewność, że skala zagrożenia tymi, na które się dzieci szczepi, jest faktycznie tak wielka? Czy odry nie można by zwyczajnie leczyć, a nie wszystkie dzieci na wszelki wypadek szczepić? To samo z różyczką Nie można by szczepić kobiet w wieku rozrodczym, tylko trzeba małe dzieci? Albo zupełnie już absurdalne nawoływanie do szczepień przeiwko grypie. Tu nie chodzi o zyski firm farmaceutycznych? No to o co, skoro wiadomo, ze wirus grypy szybko mutuje i ze szczepiąnką albo się trafi (mało prawdopodobne) albo nie?
 • R.D.bezczelnie usuwany
  19.08.2018 01:17
  Pan Rozek prawdopodobnie z tego samego powodu pragnie nas przekonac do szczepien, z jakiego falszywi doradcy wmawiaja choroby i przekonuja do przeplywu lawiny kasy na rzecz firm farmaceutycznych. A prawda w obu przypadkach jest taka sama - czyli: KLAMSTWO i MANIPULACJA!
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.