Liczba potwierdzonych przypadków w Polsce wzrosła do 563

Ministerstwo Zdrowia: 563 potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce; nowych - 11; w szpitalu w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta. "Powodem śmierci było zakażenie koronawirusem i choroby, które pojawiły się w następstwie zakażenia" - podał resort.

Zakażenie koronawirusem wykryto u kolejnych 11 osób. Liczba potwierdzonych przypadków w Polsce wzrosła do 547 – podało w niedzielę Ministerstwo Zdrowia. W szpitalu w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta. "Czekamy na diagnozę lekarzy co do przyczyn śmierci" - zaznaczył resort.

Ministerstwo Zdrowia przekazało, że nowe przypadki zakażenia koronawirusem dotyczą pięciu osób z woj. śląskiego, po dwóch osób z woj. pomorskiego i zachodniopomorskiego oraz po jednej osobie z woj. warmińsko-mazurskiego i podkarpackiego.

Resort poinformował jednocześnie, że w szpitalu w Poznaniu (woj. wielkopolskie) zmarła 37-letnia kobieta, która trafiła do szpitala w stanie ciężkim ze współistniejącymi chorobami. "Czekamy na diagnozę lekarzy co do przyczyn śmierci" - zaznaczono.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wynosi obecnie 547. Pięć z tych osób zmarło.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama