Myślała, że zabiła i pozbyła się swojego dziecka. Przez 15 lat nosiła je pod sercem

Po zdecydowaniu się na aborcję przez lata cierpiała na okropne bóle brzucha.

52-latka z Nagpur z północnych Indii cierpiała na okropny ból brzucha po tym jak postanowiła zabić swoje dziecko, decydując się na aborcję. Ostatnie trzy lata kobieta prawie cały czas wymiotowała. Chodziła do różnych specjalistów, ale żaden nie potrafił jej pomóc. W końcu zrobiono jej zdjęcie rentgenowskie. 

- Zdjęcie wykazało niedrożność jelit, która była spowodowana blokadą w przewodzie pokarmowym, a także kamienną strukturę. Z powodu tego niecodziennego raportu wykonano laparoskopię - mówi dr Nilesh Junankar, chirurg laparoskopowy w Junankar Surgical Nursing Home - Ku naszemu zaskoczeniu w brzuchu odkryliśmy czteromiesięczne dziecko. Byliśmy zszokowani. To niezwykle rzadkie.

Lekarze zdecydowali się na natychmiastową operację, dr Nilesh wyciągnął w pełni rozwinięte 4-miesięczne "kamienne dziecko". Stan ten znany jest również jako lithopedion - nienarodzone dziecko rośnie, a następnie umiera poza macicą. Ponieważ matka nie jest w stanie go urodzić, dziecko zostaje pokryte wapienną powłoką. 

 

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama