Mięso jest zdrowe!

Jeśli nie chcesz jeść mięsa, nie jedz, ale nie mów proszę, że to zdrowe. Nie ma dowodów na to, że bezmięsna dieta jest dla człowieka czymś dobrym. Jest za to wiele dowodów na to, że szkodzi.

Nauka. To lubię Mięso jest zdrowe!

Ludzie jedzą je od milionów lat i to do diety mięsnej przystosowany jest nasz organizm   ornello_pics / CC 2.0 Mięso
Ludzie jedzą je od milionów lat i to do diety mięsnej przystosowany jest nasz organizm

«« | « | 1 | » | »»
 • Waldek
  03.11.2013 10:07
  Nie jem mięsa od dwóch lat. Przestałem chorować, potrafię mając 43 lata przebiec 10km bez żadnego przygotowania. Gdy jadłem mięso mając kilkanaście lat nie potrafiłem przebiec 500 m. Moja żona używając surowej, bezmięsnej diety wyleczyła cukrzycę i MUSIAŁA ODSTAWIĆ LEKI NADCIŚNIENIOWE które brała od 10 lat.
  Nie piszcie więc że dieta bezmięsna nie jest zdrowa. Jesteście w błędzie, ale w nim tkwicie tak mocno że tego nie widzicie, poszukajcie o procesach gnilnych w jelitach, o leukocytozie.
  A co z szóstym przykazaniem - NIE ZABIJAJ ? Nie brzmi ono przecież nie morduj ludzi, czytajcie ze zrozumieniem - NIE ZABIJAJ !
  Kupując mięso łamiecie to przykazanie. Pozdrawiam Was i życzę abyście odnaleźli nową ścieżkę w swoim życiu.
 • Viator
  03.11.2013 18:11
  Jem mięso. Od wielu lat. Niedawno przeprowadziłem badania. Okazało się, że jestem uczulony na mnóstwo okarmów. Z wyjątkiem mięsa. Odstawiłem pszenicę, żeto i gluten. Jem mięso i warzywa. Owoców tez nie bardzo mogę. Czuję się świetnie...

  Proszę mi nie wmawiać, że mięso jest niezdrowe. Mnie szkodzi to, o wegetarianie wtranżalają aż im się uszy trzęsą.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.