Komentarze 3
 • Stanisław_Miłosz
  13.04.2018 16:54
  Zatem będzie to chyba pierwszy znany przypadek, gdy angielski, mglisty, dżdżysty klimat, zdrowiu nie zaszkodził, a przeciwnie, życie uratował.

  Niech to będzie też przestrogą dla wszystkich złoczyńców: Nie ma planu doskonałego, zawsze może pójść coś nie tak. Podobnie jak w przypadku zbrodni katyńskiej, czy smoleńskiej.
  • Jan Jankovic
   13.04.2018 17:17
   O jej, w Smoleńsku też? Sztuczna mgła, rozrzedzone powietrze czy przeniknęli do umysłów pilota, Błasika i prezydenta, że mimo braku warunków do lądowania wspomniani uparli się zrobić na złość Rosjanom? Oj straszna ta broń, taka wolska.
 • Mr. Holmes
  13.04.2018 18:35
  Dlatego słusznie uważa Antoni, że Rosjanie rozpylili mgłę nad Smoleńskiem nie w celu zamachu, ale żeby uratować samolot.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.