Komentarze 2
 • Stanisław_Miłosz
  29.03.2018 00:46
  Wbrew opiniom konowałów: "pięć razy dziennie o określonej godzinie", najlepszym, bo przez wieki sprawdzonym remedium na wiosenne osłabienie, jest szczery post o chlebie i wodzie.
  Kłopot może być tylko z chlebem, bo ten kupny jest raczej wyrobem chlebopodobnym, niż chlebem. Ale jak ktoś nie umie, nie ma możliwości sobie taki prawdziwy upiec, może zastępczo użyć podpłomyków lub kasz.
 • hania
  06.04.2018 23:20
  Dużo cennych rad, też staram się stosować. Jednak praca na zmiany zaburza dodatkowo codzienny rytm czy to odżywiania czy snu. Dlatego ja dodatkowo wzmacniam się regularnie tonikiem biovital. Ma żelazo, witaminy, skutecznie działa na przemęczenie, też i stresy i napięcia. U mnie się sprawdza.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.