Komentarze 1
 • Podaj nick
  04.01.2019 00:14
  co nie zmienia faktu, że pierwszy rachunek za niespełnienie norm powinniśmy odesłać w ładnej kopercie do Niemiec, razem z pocztówką z kolorowym napisem "do widzenia!"
  Niemcy od 50 lat rozbudowują energetykę odnawialną. Kiedy osiągnęli przyzwoite poziomy - postanowili rzucać we wszystkich limitami. My jesteśmy 50 lat do tyłu i nie stać nas na dwu- czy nawet pięcioletni program rewolucji energetycznej. Nie było nas stać jak to podpisywaliśmy i nie stać nas dziś. Skoro jesteśmy znacząco biedniejszym krajem od Niemców, to walenie w nas rachunkami za prąd w żaden sposób nie przyspieszy naszego rozwoju. Powinniśmy więc tych rachunków zwyczajnie nie przyjmować i tyle.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.