Rozwód homopingwinów

Popularna w internecie para „homoseksualnych” pingwinów z ZOO o w Toronto oficjalnie się rozstały. Wbrew zaklęciom radykalnych homopropagandystów zwierzęta nie przejawiały zachowań homoseksualnych.

Buddy i Pedro zostali rozdzieleni decyzją władze ogrodu zoologicznego, które uznały, że pingwiny powinny się rozmnożyć, zwłaszcza, że ich gatunek (afrykański pingwin przylądkowy) jest zagrożony wyginięciem.

Buddy w 3 dni znalazł sobie samicę o imieniu Farai, Pedro smalił cholewki do Thandiwey, ale ona pozostała niewzruszona. 21-letni Buddy miał już kiedyś przez 10 lat partnerkę i dorobił się potomstwa. 10-letni Pedro jeszcze nie miał żadnych piskląt.

MidNightRider2001 'Gay' Penguins Not Gay

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.