Komentarze 5
 • LukaszJ
  25.07.2014 09:16
  iiiik.... iiiiik.... coś piszczy w tym artykule Drogi Panie Redaktorze :-) otóż, moim zdaniem brakuje zauważenia jednego, bardzo istotnego dla rynku systemów operacyjnych i przeglądarek trendu: urządzeń mobilnych. Microsoft w pewnym momencie bardzo przegrał sprawę przeglądarki, a google ją zdecydowanie umocniły dlatego, że pojawiły się liczne miliony urządzeń typu smartphone i tablet, z androidem na pokładzie. A naturalną przeglądarką androida - dokładnie na takiej samej zasadzie, jaką 'przegrał' Microsoft - jest chrome lub jego troche okrojona mutacja. Google dobrze wie, że rywalizuje praktycznie tylko z Operą i Firefoksem, oraz - równolegle niejako - z Safari w środowiskach spod znaku jabłka (które potrafi być w niektórych środowiskach i krajach jedynym właściwym). W USA prym należy do MS, ale Jabłko też trzyma się świetnie i jest dużo bardziej popularne niż w naszym grajdołku. Pozdrawiam serdecznie przy pomocy pary: firefoks i android :-)
 • czesio
  25.08.2014 16:17
  "System operacyjny – no pewnie, że Windows." - no chyba słoneczko za mocno przygrzało :) Tylko OSX!
  • kinokijuf
   27.08.2014 12:08
   Próbowałeś kiedyś przenosić pliki między OSX a innymi systemami? W każdym katalogu znajdziesz śmieciowy plik ".DS_Store", tworzony wskutek do dziś nienaprawionego błędu w Finderze: http://arno.org/arnotify/2006/10/on-the-origins-of-ds_store/
 • Tomek
  02.12.2014 22:30
  Szkoda, że autor pisząc, że Chrome jest najpopularniejszą przeglądarką nie podaje żadnych źródeł tej informacji. Ja bardzo chętnie podam źródło, któe pokazuje, że najpopularniejszą przeglądarką jest cały czas - i to z dużą przewagą - Internet Explorer (IE - 59%, Chrome - 21%).

  http://netmarketshare.com
 • QyYoSlWm16
  13.11.2015 18:02
  wedlug mnie moglyby byc poozdeline na dwa typy :- kazdy z kazdym ( czyli bez ograniczen klasowych )- wewnatrz-klasowe ( walka tylko miedzy wojownikami z danej klasy )odbywalyby sie w jakis konkretny dzien np niedziela ;]
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg